Sports
Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola

 Interešu izglītība sports:

Sporta jaunumi

Sporta rezultāti skolām 2016.g.

skatīt  

Mūsējiem panākumi100 lauciņu dambretē

No 17. līdz 19.martam Rīgā notika Latvijas jaunatnes 100 lauciņu dambretes čempionāts U13 un U16 vecuma grupās, informē treneris Dzintars Kaņeps. U13 vecuma grupā meitenēm finālā iekļuva Lielvārdes vidusskolas skolnieces Linda Barkovska un Anete Baltause un Ogres sākumskolas skolniece Estere Zazerska. Pamatturnīrā uzvarēja dobelniece Valērija Zarovska, otrā vieta Lindai, bet trešajā vietā Elizabete Norenberga. Lielu vilšanos gan pašai, gan trenerim sagādāja Anetes 6. vieta un Esteres 7. vieta. Ātrspēles turnīrā uzvarēja Anete, Lindai 4. vieta, Esterei – 5. vieta. Latvijas izlasē vietu izcīnīja  Linda Barkovska. Eiropas jaunatnes čempionāts notiks no 1. līdz 9.augustam Baltkrievijas pilsētā Pinskā. Pasaules čempionāts ir paredzēts oktobra beigās Turcijas pilsētā Izmirā. "Ja čempionāta vieta netiks mainīta, tad Linda un Gunārs pasaules čempionātā nepiedalīsies," norāda Dz.Kaņeps.

Latvijas JKA karate do atklātais čempionāts Daugavpilī.

Sacensībās piedalījās Latvijas sporta klubi, kā arī Baltkrievijas izlases un Lietuvas klubu dalībnieki. Sacensības bija vienlaicīgi atlases kritērijs  Eiropas čempionātam, kurš šogad  notiks Vācijā Nirnbergā no 1.-3. aprīlim.

Sacensību rezultāti: Lielvārdes komanda piedalījās 7 sportistu sastāvā, no kuriem diviem tās bija debijas sacensības – Jānim Robežniekam un Dāvim Vecziediņam.

  • Karate do sacensību cīņu (kumite) rezultāti

                II vietas izcīnīja –Everita Siņicina 

 kategorija -14-15 gadi +50 kg

            II vieta    Dāvis Vecziediņš

 kategorija -8-9 gadi līdz 35 kg

                III vieta - Ronalds Šilovs 

kategorija -12-13 gadi +50 kg

               sacensībās vēl piedalījās Kārlis Skrastiņš , Kristaps Skrastiņš , Rihards Nolmanis.

  • Sacensību ietvaros bija arī cīņas kategorija -Sumo sacensības. Tajā Ronalds ŠILOVS  izcīnīja I vietu ( kategorija 12-13 gadi Abs. kateg.).

Everita Siņicina ieguva tiesības piedalīties Eiropas čempionātā Nirnbergā.          Paldies visai komandai un arī vecākiem – Skrastiņu un Vecziediņu ģimenēm, kuras bija atbraukušas uz Daugavpili atbalstīt bērnu dalību sacensībās.


Bokss

5. decembrī Rīgā notika "Atklātā ringa" sacensības boksā, kurās piedalījās Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas jaunie bokseri Rafaels Dambis (2.b klase) un Edvards Agriņš (5.a klase). Tā kā abi zēni ir apdāvināti un centīgi trenējas, viņi godam izturēja savas ugunskristības. Puišu treneris (bijušais smagsvars) sporta meistars Vasilijs Šeļepjonoks ir gandarīts par iegūtajām medaļām un diplomiem.
Sveicam jaunos bokserus, viņu vecākus un treneri!
Olimpiskā diena. Apsveicam uzvarētājus un dalībniekus!

Olimpiskās dienas rezultāti

//site-180742.mozfiles.com/files/180742/olimpiska_diena.doc

No 17. līdz 19.aprīlim lielvārdieši piedalījās Eiropas karate JKA čempionātā Daugavpilī gūstot panākumus individuālajās sacensībās un komandu kumite sacensībās - Alise Gaiķe izcīnīja augsto III vietu.

Latvijas izlasei un dalībai Eiropas JKA karate čempionātā apstiprināti lielvārdieši Didzis Nemme un Alise Gaiķe

Latvijas izlasei un dalībai Eiropas JKA karate čempionātā apstiprināti lielvārdieši Didzis Nemme un Alise Gaiķe, kuri februārī guva panākumus Latvijas čempionātā.
Abi izlases dalībnieki uzrādīja atzīstamu sniegumu, izcīnot godalgotas vietas čempionātā. Didzis visās cīņās uzvarēja ar lielu pārsvaru, bet Alise, ar milzīgu gribasspēku un labu tehnisko izpildījumu, spēja panākt uzvaru un iegūt bronzas medaļu pret gados vecāko pretinieci no 0:2 izcīnot uzvaru ar 4:3 (skat. foto).
Iepriekšējā cīņā uz finālu Alise ar minimālu 0:1 zaudēja pasaules čempionei.
Vēl kandidātu sarakstā uz sacensībām ir Kārlis Skrastiņš (1. vieta čempionātā 8—9 gadi), kuram vēl jāparāda labs sniegums treniņu procesā martā un aprīļa sākumā, piedaloties izlases koptreniņos. Pēdējo gadu labākos rezultātus karate Lielvārdes vidusskolas komandai izcīnījuši dalībnieki Latvijas JKA karate do atklātajā čempionātā Daugavpilī.

Sacensībās piedalījās Latvijas sporta klubi, kā arī ļoti spēcīgās Baltkrievijas izlases un Krievijas izlases dalībnieki, kuri bija ieradušies Daugavpilī iepazīt nākamo Eiropas čempionāta sacensību vietu un veikt savu sportistu atlasi valsts izlases sastāva noteikšanai karate do JKA. Lielvārdes komanda piedalījās 9 sportistu sastāvā. Karate do sacensību cīņu (kumite) rezultāti:

I vieta
Kārlis SKRASTIŅŠ, kategorija 8—9 gadi līdz 30 kg
Didzis NEMME, kategorija 12—13 gadi līdz 45 kg

II vieta
Raivis VINOGRADOVS, kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg

III vieta
Ronalds ŠILOVS, kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg
Jānis VESSERS, kategorija 12—13 gadi līdz 50 kg

Paula NEMME kategorija 12—13 gadi līdz 45 kg

Alise GAIĶE kategorija 14—16 gadi līdz 50 kg

sacensībās vēl piedalījās Matīss Līdums (6. v.), Kristaps Skrastiņš (5. v.)

Sacensību ietvaros bija arī cīņas kategorija — Sumo sacensības. Tajā Ronalds ŠILOVS izcīnīja I vietu (kategorija 10—11 gadi līdz 45 kg).

Paldies visai komandai un arī vecākiem, kuri bija atbraukuši uz Daugavpili atbalstīt bērnu dalību sacensībās.

Aigars Kruvesis, Pašaizsardzības pulciņa vadītājs

Lielvārdes novada sporta centrs

Skola izmanto sporta nodarbībām un interešu izglītības sporta pulciņiem.

Trenažieru laukums pie sporta centra ir labi apmeklēts gan no skolēnu puses, gan arī to apmeklē daudz pieaugušo.

 Starpnovadu skolēnu sporta spēles 64 lauciņu dambretē.

Apsveicam ar panākumiem

Jaunākās vecuma grupas  meitenes (2003. dzimšanas gads un jaunākas).

 21 dalībnieku konkurencē

1.v.

Linda Barkovska

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 14p.
2.v.

Anete Baltause

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola 13p.

 Treneris Dzintars Kaņeps

Lieliskā balva

Lielvārdes novada pašvaldības mājas lapā nodaļā sports ir izveidota informatīva sadaļa aktīvs un vesels, kurā ir iespēja iegūt informāciju par dažādiem veselību veicinošiem pasākumiem mūsu ikdienā, par to kā uzņemtās kalorijas likt pareizi lietā un par to kā dzīvot aktīvi un veselīgi. Informācija tiks papildināta ar dažādiem vingrojumu kompleksiem dažādām muskuļu grupām un svarīgu informāciju mūsu ikdienas dzīves uzlabošanai.

Saite uz sadaļuVeidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .