Skolas administrācija, skolotāji
Mācību procesa kvalitāte

Mācīšanas procesa kvalitāte

Pēdējo  gadu laikā pedagogu darba kvalitāte vērtēta ESF projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” ietvaros. Atbilstoši vērtēšanas kārtībai pedagogu darbs tiek analizēts vadības grupā, vērtēšanas komisijā, sarunās ar pedagogu, skolas pedagoga pašvērtējuma veidošanā un priekšlikumiem mācību darba pilnveidošanai, kā arī metodisko komisiju darba uzdevumu gada analīzē pedagoģiskajās padomes sēdēs un metodiskās padomes sēdēs.

Pārsvarā saņemti vērtējumi „ļoti labi” un „labi”. Par pamatkritērijiem vērtējuma analīzei uzskatīti:mācību priekšmeta saturam, izglītojamā vecumam, spējām un konkrētai mācību stundai pārdo­mātas, metodiski pareizi izvēlētas mācību metodes un mācību līdzekļu pielietojums, kā arī atbilstoši mājas uzdevumi mācību vielas nostiprināšanai un radošo spēju izkopšanai.

Mācību priekšmetu metodiskās komisijas sistemātiski analizē izmantotās mācīšanas metodes, vienojas katrā klašu grupā par mācāmajām tēmām, izmantojamajiem mācību materiāliem, projektiem, pētījumiem, lai tie atbilstu izglītojamā vecumam, spējām.

Izglītojamo pārbaudes darbi notiek saskaņā ar mācību priekšmetu tematiskajiem plāniem, skolas pārbaudes darbu grafiku.

Stiprās puses

• Tālākizglītības kursi un semināri skolā.
  • Skolas metodisko komisiju darbs kā skolas metodiskā darba pilnveide.
  • Optimāls mācību procesa nodrošinājums, balstīts uz pedagogu daudzveidīgo mācību metožu pielietojumu.
  • Skolas nodrošinājums ar jaunām tehnoloģijām un materiāli tehniskās bāzes pilnveide.
  • Atbalsts izglītojamiem ar īpašām vajadzībām.

Tālākās attīstības vajadzības

• Mācību plānošanas pilnveidošanu veikt atbilstoši izglītojamo spējām, turpināt izvērtēt mācību procesa rezultatīvos rādītājus.
  • Attīstīt inovatīvas pieejas izglītojamo apmācībā.
  • Turpināt pilnveidot pilsonisko un patriotisko audzināšanu saistībā ar mācību procesu.

Skolas administrācija

Skolas direktors Aigars Kruvesis

aigars.kruvesis@inbox.lv; mob.t.29293609

Direktora vietniece mācību darbāSarmīte Lazdiņa

lazdinas@inbox.lv

Direktora vietniece mācību darbā - Aina Lukašunas

ainaluka@inbox.lv

Ārpusklases darba organizatore,  — Aija Krompāne

Direktora vietniece informātikas jautājumos — Dace Olehno

dace.olehno@gmail.com

Direktora vietnieks saimniecības darbā — Aigars Mendiks

aigiz@inbox.lv

Skolotāji:

LATVIEŠU VALODAS SKOLOTĀJAS:

Laima Prekele, Daina Grīnhofa, Mirdza Tarvida, Beate Eisāne, Agnese Bērziņa-Ločmele

MATEMĀTIKAS SKOLOTĀJI:

Lita Lipska, Biruta Rutka, Aivars Rags, Agnese Bērziņa-Ločmele

SVEŠVALODU SKOLOTĀJAS:

Vineta Kaspare (angļu, vācu val.), Sandra Trence (angļu val.), Elīza Streile (angļu val.), Sarmīte Štekele (krievu val.), Aija Krompāne (krievu val.)

BIOLOĢIJAS SKOLOTĀJA:

Daiga Brante

ĶĪMIJAS SKOLOTĀJS:

Kārlis Greitāns

FIZIKAS SKOLOTĀJA:

Maira Gribuste

VĒSTURES, KULTUROLOĢIJAS, POLITIKAS UN TIESĪBU SKOLOTĀJAS:

Sarmīte Lazdiņa (vēsture, kulturoloģija), Aina Lukašunas ( politika), Ina Mārcēna (vēsture), Vaira Podskočija (vēsture), Līva Graudumniece (kulturoloģija)

SPORTA SKOLOTĀJI:

Iveta Puķīte, Zintis Bergmanis, Dina Korpe-Jefremova

MŪZIKAS SKOLOTĀJAS:

Žanete Vilkāja, Dace Vitkovska