Pašpārvalde
Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskola.

Skolēnu pašpārvalde

Prezidente:

Začeste Liene

Sabīne Ceimere

Pauls Rudašs

Anete Miķelsone

Amanda Reihmane

Marta Ceimere

Ričards Ceplišs

Gerda Jirgena

Enija Kolosjonoka

Ansis Preimanis

Agrita Agnese Medne

Elizabete Jonikāne

Mazās pašpārvaldes sēdes notiek otrdienās plkst.15.10 pašpārvaldes telpā.

Tikšanās aprīlī:

Skolas pašpārvaldes skolēni kopā ar skolotājiem izveidoja "apaļā galda" diskusiju par skolas dzīves aktualitātēm un skatījumu nākotnē

Pašpārvaldes ziņas

Pasākums "Nakts skolā"

Skolas pašpārvalde aktīvi piedalās Lielvārdes novada jauniešu pasākumos.

APMĀCĪBĀ

Pašpārvaldes pasākumi

Aicina mācīties vidusskolā

Skolas pašpārvaldes skolēni, skolas direktors Aigars Kruvesis un ārpusklases un audzināšanas darba vadītāja Aija Krompāne apmeklēja Lēdmanes un Lielvārdes pamatskolas, aicinot turpināt mācības Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas 10. klasē.
Pasākumos tika rādītas prezentācijas un filmas par skolas dzīvi, par tās vidusskolas skatījumu un prioritātēm, kā arī jaunieši kopā ar skolotājiem veica sarunu ar 9.klašu audzēkņiem.
Sarunas par vidusskolas mācību un ārpustundu aktivitātēm pagāja interesantā diskusijā, ļaujot arī pašiem devītajiem izmēģināt kādas no aktivitātes veidiem.