Vecākiem
Iepazīsti skolu * Iepazīsti vidi * Iepazīsties ar izglītības aktualitātēm
Mācīsimies kopā * Laiks mainās un mēs kopā ar laiku.

Atnāc, skolā mācās tavs bērns!

Pasākumi * aktualitātes

Aktuāli

LTV: Izglītība Somijā

un arī mūsu jaunie skolotāji

Skola piedalās IM pieredzes forumā "Sadarbībā ir spēks"

skatīt Skolenu_autobusa_marsruta_kustibas_saraksts.doc

Iespēja nodarboties ar sportu

• Ja vecāki vēlas izmantot pasūtījumu, šujot skolas formu Lielvārdē (alternatīvs piedāvājums un cena). Ilva Blumberga, mob.t. 29134598

Skolā realizē projektus - "Skolas piens" un "Skolas auglis"

• Skolā izveidots jaunsargu pulciņš.

skat.Jaunumi

Par skolas formu informācija sadaļā „Par skolu — skolas forma”

• Ilva Blumberga, mob.t. 29134598

preces skolai

• DARBI TIEK VEIDOTI SKOLAS ROKDARBU PULCIŅĀ.

2017./2018.mācību gadā skolā mācās 531 skolēns

MAXIMA akcijas "Atbalsti savu vai savu bērnu skolu" noslēgums

Uz konkursu „Nāc un eksperimentēt sāc!” jau piekto gadu E. Kauliņa Lielvārdes vidusskolā pulcējas Ķeguma un Lielvārdes novadu 9. klašu skolēni no 6 skolām. Konkursa mērķis – radīt skolēnos interesi un vēlmi nākotnes karjeru saistīt ar eksaktajām nozarēm. Kā atzīst novada dabaszinātņu pedagogi, talantīgajiem skolēniem tiek dota lieliska iespēja praktiski darboties, sastapt līdzīgi domājošos un aizrautīgos. Arī šogad skolēni darbojās 3 dabaszinātņu laboratorijās. FIZMIX pārstāvis Kārlis Kravis Fizikas laboratorijā pārsteidza skolēnus gan rādot aizraujošus eksperimentus par gāzu īpašībām, gan liekot pašiem darboties. Ķīmijas laboratorijā šoreiz ļoti patīkami smaržoja, jo skolēni izgatavoja mitrinošu roku krēmu. Lielvārdes vidusskolas ķīmijas skolotājs no „Iespējamās misijas” Kārlis Greitāns sadarbībā ar kosmētikas firmas „North Bee” speciālisti Dainu Rībenu izskaidroja tehnoloģiju, taču krēma sastāvdaļu izvēle un proporcijas tika atstātas eksperimentētāju ziņā. Skolēni prezentējot jaunos roku krēmus arī nosaukumos, piemēram, „Maigonis”, atklāja to lieliskās īpašības. Šogad konkursa norisē arī novitāte - Modelēšanas laboratorija. Šo laboratorija vadīja Liene Krieviņa no LU Dabaszinātņu un matemātikas Izglītības centra. Telpiskā modelēšana kā mācību metode konstruē jaunas zināšanas, attīsta komunikācijas prasmes, veido starppriekšmetu saikni. Uzdevums skolēniem - izveidot maketu pazemes autostāvvietai zem daudzdzīvokļu ēkas, ievērojot Latvijas būvnormatīvus, domājot par cilvēkiem ar īpašam vajadzībām, riteņbraucējiem un ugunsdrošību. Kā atzina skolēni, lai arī bija doti reāli automašīnu modeļi, bez matemātikas un fizikas zināšanām neiztikt. Grūti, bet aizraujoši! Žūrijas komisija par erudītāko un prasmīgāko atzina Dzeltenās krāsas komandu. Apsveicam uzvarētājus: Dāvi Skudru (Jumpravas vidusskola), Montu Kažociņu (Lielvārdes pamatskola), Ričardu Ziemeli(Birzgales pamatskola), Rūdolfu Pētersonu (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola), Mariku Grandāni (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola)

Paldies par atbalstu konkursa organizēšanā Lielvārdes novada Izglītības nodaļai, novadu pašvaldībām un Lielvārdes vidusskolas direktoram A. Kruvesim, fizikas skolotājai Mairai Gribustei, ķīmijas skolotājam Kārlim Greitānam.

Ķeguma un Lielvārdes novadu apvienības
Dabaszinātņu priekšmetu MA vadītāja, E.Kauliņa Lielvārdes vidusskolas bioloģijas skolotāja Daiga Brante

Kārļa Greitāna un Gundegas Pučas foto

CO2 līmeņa noteikšana Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolas mācību telpās. skatīt jaunumi

Skolas direktors Aigars Kruvesis ir uzsācis skolas telpu monitoringu Co2 līmeņa noteikšanai. Skolā tiek apsekotas mācību telpas un koridori, veikti mērījumi par Co2 līmeņa un klašu telpu temperatūru dažādos aspektos - stundas sākumā, stundas vidū, stundas noslēgumā, vēdināšanas režīmos kā pasīvā un aktīvā vēdināšana (atvērti logi, ventilācijas sistēma), starpbrīžos klasēs un koridoros, stundu laikā kā tiek ievērots vēdināšanas režīms gaiteņos, koplietošanas telpās. skatīt jaunumi

Karjeras nedēļa skolā

Bērnu drošība

Rūpēsimies par savu un bērnu drošību!

Informācija zināšanai!

DROŠS INTERNETS

Mājas lapā atradīsiet plašu informāciju par interneta drošības jautājumiem:

Informāciju esam sagatavojuši gan bērniem un jauniešiem, gan skolotājiem un vecākiem un katram interesentam, kas vēlas darbošanos internetā padarīt drošāku! Ziņojiet par atklātiem pārkāpumiem un nelegālu interneta saturu! Sazinieties ar uzticības tālruni 116111 un vaicājiet pēc padoma!

Elektrodrošība arī jūsu mājās un ģimenē!

Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolā viesojās lektore no AS «Sadales tīkls»  un veica  izglītojošu lekciju par elektrodrošību  skolēniem. Vairāk informāciju skatīt  www.sadalestikls.lv

Ieteikumi:

Latvijas Drošāka interneta centrs vēlas reizi mēnesī Jūs informēt par savām aktualitātēm un jaunākajiem izglītojošiem materiāliem par drošību internetā.

2017.gada SEPTEMBRA ZIŅU IZDEVUMS atrodas pielikumā un internetā pieejams ŠEIT >>>

Šajā ziņu izdevumā Jūs uzzināsiet:
  • Uzdevumu grāmata “Planēta 7”
  • Sociālo tīklu drošības ceļvedis
  • UT 116111 video klipiņi “Ja redzi nelikumības internetā, neklusē”
  • Īsfilma jauniešiem par kailfoto izspiešanu internetā “Saki NĒ!”
  • Interesanti raksti un intervijas medijos
        Priecāsimies, ja informāciju pārsūtīsiet arī citiem interesentiem vai pārpublicēsiet, norādot atsauci uz autoru – Latvijas Drošāka interneta centrs, Drossinternets.lv.
        Ja Jūs nevēlaties turpmāk saņemt mūsu Ziņu izdevumu, lūdzu, rakstiet uz info@drossinternets.lv
        Ar sveicieniem,

Draudzības nedēļa skolā

Jāņa Pāvulēna saruna ar vecākiem „Mans bērns izvēlas karjeru”

lekcijas prezentācija skatāma šeit

Skola šodien

Lai izprastu skolas ikdienu un izglītības procesu un tās radošo, inovatīvo darbību, nepieciešams mācīties, mācīties... sekot līdzi laikam. Skola nav iedomājama bez modernām tehnoloģijām, labiem mācību līdzekļiem un metodiskajiem materiāliem, zinošiem un radošiem pedagogiem, zinātkāriem un motivētiem skolēniem.